wz

VITAJTE!

 

Cezmín : http://cezmin.czweb.org/

LADY ROSE

a súťaž o najkrajšiu stránku

Pri prehliadkach stránok som pred časom natrafila na stránku lady Rose a objavila som u nej hodiny, ktoré som si dala na stránku http://cezmin.czweb.org  presne také hodiny sa mi na uvedenú stránku totiž hodili a bola som veľmi potešená. Nezostalo to pri jedných hodinách, pretože hodiny s pávom som si vzala k sebe na inú stránku a odvtedy keď potrebujem niečo, tak v prvom rade idem k Lady Rose a keď u nej nenájdem, tak sa idem porozhliadnuť niekde inde.

Na stránke Noelly  http://www.noelala.ic.cz nájdete napísané niečo v tomto zmysle: "Tak tu vítejte na mé stránce. Prohlížejte a stahujte vše co tu najdete, tak jsem jejich vlastníkem!" Nosnou myšlienkou je tisícročiami overená pravda: "Iba to Ti NAOZAJ patrí, čo z lásky a nezištne daruješ iným."

Vážim si ľudí, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a s láskavosťou im vlastnou ich darujú iným ľuďom tým, že ich prezentujú na svojich stránkach a ku tomu svoju tvorivosť zúročujú, keďže svoje výtvory takisto darujú pre prospech a potešenie iných ľudí. Medzi takýchto nezištných ľudí patrí aj Lady Rose, keďže jej práce nájdete na mnohých stránkach už či v podobe uvedených hodín alebo v podobe krásnych obrázkov, rámikov, kalendárikov a iných doplnkov na webových stránkach, ktoré do nich patria a zjednodušujú človeku základné informácie každodenných dní. Samozrejme okrem hodnotných rád pre tých, ktorí začínajú s tvorbou tak stránok, ako aj iných doplnkov.

A ako som sa dostala do súťaže Lady Rose, hoci celoživotne nemám vonkoncom sklony k súťaženiu, skôr k organizovaniu súťaží a iných aktivít?

U Lydky Salvatky som si čítala ako obvykle básne a išla som jej napísať pozdravenie do návštevnej knihy a tam som videla napísaný oznam o súťaži... práve  v tom čase som za víkend urobila webovú stránku o pani Glórii Polo. Všetko som robila sama a v rekordnom čase, keďže ma výpoveď pani Glorie Polo zaujala a chcela som, aby si jej zážitok, ktorý ju ovplyvnil na celý život, prečítalo viac ľudí. Pomyslela som si, skúsim a prihlásim stránku do súťaže, čo nebolo celoživotne, to môže predsa byť, vyskúšam, veď nič zato nedám... a ihneď som napísala Lady Rose prihlášku do súťaže a poslala odkazy a čo bolo treba. Na moje milé prekvapenie, hlasy pribúdali a napokon z toho je druhé miesto, čo ma veľmi potešilo. Moju prácu na stránke ocenili a hlavne obsah stránky, ktorý je prvoradý. Je síce úzko zameraná na duchovný život človeka  a nie je na stránke spektrum rôznorodých informácií, ale to na kvalite obsahu neuberá. 

Touto formou všetkým, ktorí dali hlasy webovej stránke GLORIA POLO, srdečne ďakujem a verím, že si nájde svojich čitateľov aj v budúcnosti. Ďakujem Lady Rose za organizovanie a vyhodnocovanie súťaže s následnou tvorbou nielen prezentácie, ale i diplomov a ďakovných lístkov. Dobrý nápad a neľahká úloha, keďže je naozaj ťažké posudzovať webové stránky a určovať, ktorá je najkrajšia formou a obsahom, keďže každý tvorca stránky dáva do nej z duše to najlepšie čo v ňom je a čo ho zaujíma a pre každého sa tak stáva tá jeho webová stránka tou najkrajšou.

Lady ROSE, ďakujem za to, že si vytvorila súťaž pre internetových užívateľov a verím, že s aktivitami to nekončí, Tvoj tvorivý duch zase niečo nové vymyslí pre zábavu a potešenie iných a hlavne "hravosť" s cibrením fantázie a zručností. Prajem čo najviac zdravíčka a šťastíčka, aby si zanechávala i naďalej po sebe stopy dobra, lásky k životu a radosti z hravosti a tvorby, vymýšľania zábavy pre chvíle voľna. Zostáva mi len dodať: Tak Ti Pán Boh pomáhaj!

Originál diplomu

Upravené  do rámika

<a href="http://gloriapolo.czweb.org" target="_blank"><img src="http://gloriapolo.czweb.org/Ladyrose_files/bannergloria.jpg" border="0" alt="Gloria Polo"></a>

<a href="http://gloriapolo.czweb.org" target="_blank"><img src="http://gloriapolo.czweb.org/Ladyrose_files/ikonkagloria.jpg" border="0" alt="Gloria Polo"></a>

 

http://darinajakubickova.blog.cz  
www.rezama.webgarden.cz

Moje
webové stránky
 
Cezmín: http://cezmin.wz.cz
Cezmín: http://cezmin.wz.sk
Vianoce: http://vianocesk.ic.cz
Vianoce: http://vianocesk.wz.cz
Veľká noc:
http://velkanoc.ic.cz
Viktorian http://viktorian.wz.sk

 Svadba: http://svadbask.unas.cz
 Bylinky:
http://bylinky.czweb.org
Seniorka:
http://seniorka.szm.com
Jáska noc: http://cbjanskanoc.ic.cz
Cintorín:
http://cemetery.zaridi.to
 Bábiky:
http://svetbabik.czweb.org
Slovania:
http://slovania.czweb.org
 Pani Príroda:
http://eufrosyne.wz.cz
 Veľká noc:
http://velkanoc.czweb.org
Cezmín ker a alias: http://cezmin.czweb.org
Gloria Polo: http://gloriapolo.czweb.org
Moji psíkovia: http://mikinka.czweb.org
Milujem pani P... : http://eufrosyne.wz.cz
 Michal Krpelan: http://michalkrpelan.wz.cz
 Aishwarya Ray z Indie:
http://aishwarya.wz.cz
 Horná Chlebany :
http://hornechlebany.unas.cz
 Rádioamatéstvo  :
http://cbrsk-chlebany.euweb.cz

 
CB Fan rádioklub Slovakia-CBRSK: http://cbrsk.euweb.cz
Múdra ako rádio: http://www.mudraakoradio.euweb.cz
Webové stránky, ktoré som urobila iným zdarma
Pes Buldog english:
http://ruda-etuda.czweb.org
Seniorka a deti: http://babka-radi.euweb.cz
Olympionik:
http://olympionikholub.ic.cz
Sedmičkari:
http://rannisedmicka.ic.cz
Práva dieťaťa:
http://dieta.czweb.org

Späť| Obnoviť | Dopredu
by Cezmín Slovakia 2012 http://cezmin.wz.cz